image Онлайн школа image

Запрошуємо першоклашок в нашу дистанційну школу.

На фоні непередбачуваності подальшої пандемічної ситуації, наша школа відкриває постійний дистанційний формат.


Протягом карантину (березень-травень 2020) нам вдалося відтворити повноцінний навчальний процес.

Актуальним  на  сьогодні є питання дистанційного навчання. І особливо воно турбує батьків молодших школярів. Це і зрозуміло – діткам раннього шкільного віку недостатньо відправити завдання для виконання, презентації для ознайомлення, посилання на тренувальні вправи. І навіть яскраві і динамічні відеоуроки не дають бажаного результату і показують досить низьку ефективність…

Крім того, такий формат дуже незручний для батьків – оскільки дітки ще не готові самостійно вивчати нові теми, розбиратися в складних і незрозумілих моментах, і батьки змушені брати на себе функцію вчителя і тьютора …

Ми в школі Мандаринка пішли іншим шляхом, поставивши перед собою завдання побудувати таку систему дистанційного навчання, яка буде зручною і простою для молодших школярів при дійсно самостійному навчанні! Систему, яка дозволяє батькам займатися своїми важливими справами в той час, коли дитина вчиться. І нам це вдалося!

Наш проект включає в себе і заняття з педагогами онлайн, і виконання завдань на самопідготовці з тьютором онлайн, і відеоуроки мистецтва і фітнесу, які можна проходити в зручний час. І як результат – високий рівень опанування навчальним матеріалом за час карантину з усіх предметів!

У тижневому розкладі наших школярів в повному обсязі онлайн уроки з викладачами математики, української мови та читання, англійської мови, Big Science, Mathematics, німецької мови, французької мови, самопідготовки. Динамічні та захоплюючі відеоуроки з фітнесу, музики, творчості.

Освічені діти, щасливі батьки – це дистанційна школа Мандаринка!

Форма зворотнього звязку