image Дитячий садок на Теремках 2 image

Адреса

Київ: Теремки ІІ, вул. М.Луценка, 8

+38 068 688 63 80

робочий час

Пн. - Пт. 08:00 - 19:00

Адреса

Київ: Теремки ІІ, вул. М.Луценка, 8

+38 068 688 63 80

робочий час

Пн. - Пт. 08:00 - 19:00

Мережа приватних дитячих садків «Мандаринка» налічує дев'ять дошкільних установ, зручно розташованих по всьому Києву. Один з них знаходиться в швидко розвивається Голосіївському районі. Незважаючи на темпи забудови і розвиток цього району, він залишається екологічно сприятливим за рахунок великих паркових і лісових зон.

ВАРТІСТЬ

12 950 грн.

на місяць

запрошуємо діток з 2-х рочків

4-х разове харчування

11 обов’язкових місячних платежів

12 000 грн. – разовий реєстраційний внесок

Знижка 10% у разі передплати за навчальний рік

Про дитячий садок і заняття

 • Двір нашого дитячого садка є просторою озеленену територію. Будівля знаходиться в приватному секторі, де тихо, спокійно і затишно. У дворі є безпечні дитячі майданчики, гойдалки і багато вільного місця для ігор. У теплу пору року заняття з дітьми переносяться на подвір’я, щоб діти більше часу проводили на свіжому повітрі.
 • У кожній групі зазвичай до 12-ти дітей. Невеликі групи більш комфортні для дітей, до того ж так викладачі можуть приділяти більше уваги кожній дитині. Приміщення для груп – це великі і світлі кімнати. У будівлі також знаходиться спортивний та музичний зал, для занять і заходів.
 • У групи набираються діти від 2-х до 6-ти років. Уже в яслах (група дітей від 2-х до 3-х років), дітей чекає 5 різних предметів. У старшій групі цих предметів вже дев’ять, включаючи іноземні мови, емоційний розвиток і наукові дослідження.

Безпека

 • Будівля повністю належить дитячому садку «Мандаринка» – це приватний будинок з власною територією. Територія дитячого садка повністю закрита для сторонніх. З метою безпеки у дитячому саду встановлені камери, ведеться постійне зовнішнє відеоспостереження, а територію додатково контролює охоронець.
 • У будівлі вставновлена система протипожежної безпеки.

Дитячий садок Теремки: як дістатися?

 • Самий зрозумілий конкретний орієнтир – житловий комплекс «Британський Квартал». Наш дитячий садок, Британський Квартал відгороджує від вулиці Луценко. Паралельно цій вулиці, відразу за житловим комплексом, розташовується будівля «Мандаринки».
 • Від станцій метрополітену «Іподром» або «Васильківська» дорога на громадському транспорті займе до 10 хвилин. Зручніше за все буде використовувати маршрут №546, він згортає на вулицю Маршала Конєва та їде прямо до житлового комплексу.
 • Якщо їхати на машині, то навіть від центру сюди можна дістатися за якісь 15 хвилин. Дитячий садок можна знайти на вулиці, паралельній вулиці Луценко, заглибившись за будинки Британського Кварталу.
 • Зручно відвідувати наш дитячий сад житловим будинкам Ліко Граду і ЖК «Еврика»: від цих житлових комплексів до нас можна доїхати за 3 хвилини на авто. Відстань в 1,5 кілометра можна долати і пішки, піший маршрут займає 15-20 хвилин. Ще ближче наш сад до ЖК «Венеція»: дійти пішки до нашого дитячого садка можна менше, ніж за 9 хвилин.
детский сад Жуляны

Чому обирають дитячий сад «Мандаринка» на Теремках:

 • Розташування: близько до житлових комплексах на Теремках, зручно їхати по окружній з Софіївській та Петропавлівській Борщагівки;
 • Закрита територія: в дитячий сад може потрапити тільки батьки або співробітник;
 • Просторий зелений двір, де є місце для ігор та занять;
 • Різноманітні та перевірені освітні програми і досвідчені педагоги.

Ласкаво просимо до дитячого садочку Мандаринка на Теремках!

ІНФРАСТРУКТУРА

icon Окрема будівля

icon Закрита територія

icon Власні майданчики

icon Спортивна зала

icon Музикальна зала

icon Групи до 12 діток

РОЗКЛАД

8:00-9:00 Зустрічаємо діток
9:00-9:25 Сніданок
9:30-11:00 Основні заняття, де вчимося рахувати, читати, писати, вивчаємо навколишній світ (якщо дозволяє погода та зміст – на вулиці)
11:00-11:15 МініБрейк
11:15-12:30 Прогулянка
12:30-15:00 Обід та сон
15.00-15:15 Полуденок
15:30-16:30 Малюємо, танцюємо, або просто спілкуємося один з одним
16:30-17:00 Вечеря
17:00-19:00 Граємося на вулиці (або в групі, виходячи з пори року), зустрічаємо батьків

Новини про Дитячий садок на Теремках 2

slide image
Триває до набір діток: в молодшу групу дітки від 2-3 років і старшу групу 5-6 років. Залишилося кілька місць. Ми Вас чекаємо з 8 ранку до 19 ...

Форма зворотнього звязку