image Дитячий садок в Пущі-водиці image

Адреса

Київ: Пуща-Водиця, вул. Федора Максименка, 13

+38 066 451 02 07

робочий час

Пн. - Пт. 08:00 - 19:00

Адреса

Київ: Пуща-Водиця, вул. Федора Максименка, 13

+38 066 451 02 07

робочий час

Пн. - Пт. 08:00 - 19:00

Вибираючи в Києві, де ростити дітей, завжди хочеться вибрати найбільш чисте, безпечне і екологічне місце. Пуща-Водиця - район, який все частіше розглядається в якості кращого місця для сімейного життя. Близький до міста, але позбавлений всіх недоліків життя в мегаполісі, цей район - сприятливе місце для дорослішання. Тому наша мережа приватних дитячих садків «Мандаринка» представлена і як дитячий сад Пуща Водиця.

ВАРТІСТЬ

8 950 грн.

на місяць

запрошуємо діток з 2-х рочків

4-х разове харчування

11 обов’язкових місячних платежів

9 000 грн. – разовий реєстраційний внесок

Знижка 10% у разі передплати за навчальний рік

Дитячий сад Пуща Водиця

Пуща-Водиця практично на чверть вкрита лісами, переважно хвойними. Відносно невелику площу серед цієї природи займає затишний приватний сектор, що нараховує всього 14 вуличок. Наш дитячий садок знаходиться на одній з них, в окремому приватному будові зі своєю територією. Територія повністю огороджена і закрита для сторонніх, додатково встановлені камери відеоспостереження, для безпеки в дитячому садку є охорона. На території, у дворі будівлі дитячого садка, є власні розважальні майданчики. Коли на вулиці тепло і сонячно, діти проводять у дворі велику частину дня, також багато заняття переносяться на вулицю. Весь цей час діти не просто грають, займаються навчанням або відпочивають, а ще й дихають чудовим повітрям, наповненим корисними властивостями хвойних лісів.

Групи і заняття в дитячому садку

Щороку ми формуємо невеликі дитячі групи за віком, в кожну групу набирається до 12-ти чоловік. У наймолодшу групу записують дітей від двох років.

Ми займаємося з дітьми підготовкою до школи, але також ми даємо їм інші необхідні знання. Наприклад, ми вважаємо, що дітям вкрай корисно дізнаватися більше про психологію і емоціях – це дозволяє їм краще розуміти як себе, так і оточуючих. Разом з дітьми ми також вчимося спостерігати за фізичними явищами, ставимо перші хімічні експерименти і досліджуємо всі навколо. Наші заняття з дітьми націлені на природне і гармонійний розвиток дитини, як розумовий, так і фізичне. З найперших днів в дитячому садку діти займаються фізичним розвитком в спортивному залі, вчаться музиці, читанню та письму. Як правило, після підготовки до школи від «Мандаринки», діти відчувають себе більш впевнено в новому шкільному колективі і легко проходять навчальні програми перших класів.

Як потрапити в дитячий сад Пуща Водиця

У приватному секторі всього 14 ліній (вулиць), всі вони проходять перпендикулярно вулиці Федора Максименко. Садок Пуща Водиця знаходиться на четвертій лінії, це перший за рахунком будинок на 4-й лінії. На протилежній нам стороні ви побачите найбільший будинок у Пущі-Водиці – військовий госпіталь. Дуже близько розташована зупинка трамвая №12 та №17 – «Госпіталь інвалідів ВВВ», доїхати до цієї зупинки можна і на маршрутці.

ІНФРАСТРУКТУРА

icon Окрема будівля

icon Закрита територія

icon Власні майданчики

icon Спортивна зала

icon Музикальна зала

icon Групи до 15 діток

РОЗКЛАД

8:00-9:00 Зустрічаємо діток
9:00-9:30 Сніданок
9:30-11:00 Основні заняття, де вчимося рахувати, читати, писати, вивчаємо навколишній світ (якщо дозволяє погода та зміст – на вулиці)
11:00-12:30 Прогулянка
12:30-15:15 Обід та сон
15:15:16:30 Малюємо, танцюємо, або просто спілкуємося один з одним
16:30 Вечеря
17:00-19:00 Граємося на вулиці (або в групі, виходячи з пори року), зустрічаємо батьків

Форма зворотнього звязку