image

Дитячий садок m.Kids у Львові, вул. Кругла

image

Адреса

Львів, вул. Кругла, 5б, ЖК "Сад на Круглій"

+380672866020

робочий час

Пн. - Пт. 08:00 - 19:00

Адреса

Львів, вул. Кругла, 5б, ЖК "Сад на Круглій"

+380672866020

робочий час

Пн. - Пт. 08:00 - 19:00

❗️Тільки до 01.05.24 акційна вартість відвідування за спеціальною пропозицією "Early Birds" всього за 12 450 грн на місяць та БЕЗ ВСТУПНОГО ВНЕСКУ!

Спробувати безкоштовно

ВАРТІСТЬ

12 450 грн.

повного дня

Акційна вартість 12 450 грн до 01.05.24

Запрошуємо дітей від 1,5 до 6 років

4-х разове харчування входить у вартість

Відчуйте атмосферу, 3 дні безкоштовної адаптації!

6 000 грн разовий реєстраційний внесок - не оплачується до 01.05.24

Все, що Вам знадобиться- це змінне взуття, довідка від лікаря та гарний настрій

Про все інше ми подбаємо!

ВАРТІСТЬ

9 000 грн.

половини дня

Запрошуємо малечу від 1,5 до 2,2 рочків

3-х разове харчування входить у вартість

Відчуйте атмосферу, 3 дні безкоштовної адаптації!

Все, що Вам знадобиться- це змінне взуття, довідка від лікаря та гарний настрій

Про все інше ми подбаємо!

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
  Освітня програма розроблена з урахування освітньо-вікових особливостей, направлена на розкриття сильних сторін та ключових компетенцій. Базується на власних унікальних інтегрованих методиках з використанням світового академічного досвіду, ми взяли найкраще з кожної та започаткували власну.

 • 2 іноземні мови: English| Jazyk Polski
 • Brain Design – математичні науки + логіка;
 • Read & write – грамота, мовлення, читання, графомоторика;
 • NanoNeuro = пізнаємо світ разом зі Штучним Інтелектом;
 • Soft Skils + Hard Skils + AI = розвиваємо Meta навички;
 • Money – як основи фінансової грамотності;
 • Social skill – будемо пізнавати емоційний інтелект, вивчаємо механізмами керування емоціями на базі командних, сюжетно-рольових, ситуативних ігор та вправ.
ТЕРИТОРІЯ ДИТЯЧОГО САДОЧКА
 • Дитячий садок знаходиться у новому закритого типу ЖК “Сад на Круглій” у Шеченківському районі.
  Закрита територія садочка, охорона та постійний нагляд медичної сестри гарантує безпеку малечі та спокій батькам.
 • Оскільки наше ком’юніті- це коло близьких за цінностями людей, наші садочки мають клубний формат та створюють освітнє середовище, яке переслідує принципи емпатії та віри в унікальність кожної дитини від народження.

 

 

ХАРЧУВАННЯ

4-х разове харчування входить у вартість. Власна кухня садочка забезпечує високий контроль якості та можливість підлаштовувати меню під запити малюків.

 • Гарантуємо вибір лише якісних продуктів згідно стандартів дитячого харчування.
 • Забезпечуємо різноманітність страв, які смакують малюкам
 • Враховуємо особливості харчування (безлактозне, безглютенове меню)
НАДВАЖЛИВІСТЬ ПЕРІОДУ РАННЬОГО ДИТИНСТВА

Наша місія – донести до суспільства цінності та важливості знань і навичок, набутих у ранньому віці, як основи для успішного майбутнього життя. Демонстрація потужного «кумулятивного ефекту» досвіду раннього дитинства у формуванні майбутніх здібностей.

У роботі лауреата Нобелівської премії Джеймса Хекмана зазначено, що діти, в освіту яких вклали кошти в ранньому дитинстві 2-5 років, у дорослому житті через 20 років були успішними та мали дохід, що на 25% більше за дохід своїх однолітків.
Хекман зазначає, що інвестиції в раннє дитинство окупаються навіть більше за загальний рівень на фондовій біржі впродовж 1945-2008 років. Новітня та якісна програма дошкільної освіти допомагає батькам працювати та покращувати добробут свої родин та не піклувався про навчання, догляд, додаткові заняття та розвиток малечі.
Інвестування в ранній розвиток нових поколінь може змінити життя не лише самих дітей, а й суспільства та (у перспективі) цілих країн, укріплюючи їхні позиції та конкурентоспроможність у межах глобальної економіки.

ІНФРАСТРУКТУРА

icon Відокремлений вхід

icon Їдальня

icon Музична зала

icon Дитячий майданчик

icon Групи до 12 діток

ДИТЯЧИЙ САДОК МАНДАРИНКА В БРОВАРАХ
Методики навчання

Освітня програма розроблена з урахування державного стандарту, запитів нових поколінь та освітньо-вікових особливостей, направлена на розкриття сильних сторін та ключових компетенцій.
Наприклад за вирішення математичних і логічних завдань відповідає один центр мозку, тому вивчаючи ці дисципліни разом, отримуємо синергетичний ефект, й таким чином формуємо зв’язки, створюємо мозок. Звідси таке влучне Brain Design.
А читання, письмо, графомоторика та грамота об’єднані в іншу. Звісно можна назвати їх читання+ письмо+графомотрика, але ми вирішили підійти до назв креативно)

Показати більше...
English

English – програма вивчення англійської мови базується на міжнародній програмі Cambridge. Основою занять є вербальна взаємодія ( комунікація викладача та дітей проходить виключно англійською мовою) та ігрова діяльність, під час якої використовується наочність, автентичне мовлення (аудіювання) та безпосередньо гра – невід’ємна складова розвитку дітей дошкільного віку.

Показати більше...
Social skill

Будемо пізнавати емоційний інтелект, вивчати механізми керування емоціями на базі командних, сюжетно-рольових, ситуативних ігор та вправ.
Для гармонійного розвитку дитини, на рівні з навчальними дисциплінами, розвиваємо Social skill.
Уміння працювати в команді, переборювати страхи публічних виступів, вільно транслювати свою точку зору в колективі, доводити розпочате до завершення -не менш важливе у майбутньому житті, а ніж здатність писати, рахувати. Ми приділяємо велику увагу цим аспектам та закладаємо міцний фундамент для дорослого життя.

Показати більше...

Форма зворотнього зв'язку