image Програма практичних знань і умінь в садку Мандаринка image

ЯК НАДИХАЄМО НА
ЗВЕРШЕННЯ

Мета Програми практичних знань і умінь створити практичні, справжні умови для пізнання дітьми навколишнього світу і стимулювати прояви їх природних здібностей. Система побудована на нашому 17-річному досвіді і сучасних наукових досягненнях щодо раннього розвитку дитини.

ЧИМ ЗАЙМАЮТЬСЯ
ДІТИ

За умови своєчасного отримання знань і навичок, навчання стає веселим і ефективним. Розуміючи, що мозок людини найстрімкіше розвивається у перші п’ять років життя, доречність і послідовність змісту знань і навичок відіграє найважливішу роль.

малята
2-3 роки

молодша група
3-4 роки

середня група
4-5 років

старша група
5-6 років

2-3 роки малята

3-4 роки молодша група

4-5 років середня група

5-6 років старша група

iconМатематика

Математика в ранньому віці - це не тільки і не стільки цифри, сантиметри, грами/кілограми і «склад числа», в першу чергу - це навички послідовного системного мислення, інтенсивність і наполегливість у вирішенні всіх (і не лише математичних) задач.

iconЧитання та письмо

Для розвитку навичок читання і письма передшкільні роки є надзвичайно важливими. Читання казок перед тихою годиною, розповідання один одному цікавих історій, розвиток моторики пальців в молодших групах, а пізніше, в старших, поступове самостійне читання – все це частини нашого навчального плану, що готує малюків до шкільного життя, а головне - заохочує бажання діток читати і пізнавати.

iconОбразотворча частина

Через малювання, ліплення, аплікацію ми стимулюємо в дітках розвиток креативного мислення. І вже на ранніх етапах можна виявити майбутніх художників, архітекторів і підтримати цей природній дар в ніжному віці.

iconІноземні мови

Дуже важливо використати період, коли все вивчається легко і швидко. Ми маємо 17-річний досвід викладання малюкам іноземних мов (відкривши першу Мандаринку як центр іноземних мов для дошкільнят). Англійську мову малюки вивчають як з професійними педагогами, так і з носіями, і основна мета програми закласти системну основу в свідомості дітей для подальшого легкого навчання.

iconНауки

Абсолютно природнім для дітей є спостерігати і досліджувати. Використовуючи інтерес дитини до пізнання навколишнього світу, вихователі лише допомагають аналізувати та запам’ятовувати нові знання.

iconФізичне виховання

Активні діти стають активними дорослими. Ми працюємо з малюками над технікою та координацією рухів, балансом, пластикою, приділяючи багато часу фізичним активностям.

iconПсихологія. Емоції

Емоційний розвиток – є хіба не найважливішою пердумовою успішного щасливого життя. В наших садочках ми приділяємо максимальну увагу розвитку власного характеру наших маленьких учнів. Вчимося поважати і розуміти почуття один одного, співчувати і ділитися власними емоціями, приймити та керувати своїм настроєм. Кожен другий вихователь має освіту у галузі дитячої психології, тому нам вдається побудувати абсолютно весь процес перебування діток в наших садочках на емоціях радості і взаєморозуміння.

iconМузика

Науково підтверджений факт, що діти, які займаються музикою у ранньому віці, більш емоційно розвинені, вміють ясніше висловлювати свої думки, швидше засвоюють навички читання і помічають прекрасне. Музичні заняття для дошкільнят побудовані так, що діти розвивають на них не тільки специфічні музичні навички, а й велику і дрібну моторику, почуття ритму, дикцію, правильне дихання, творчі здібності, уміння концентруватися на поставленому завданні, взаємодіяти в групі та багато іншого.

ЖИТТЄВІ НАВИЧКИ УСПІШНИХ ЛЮДЕЙ

Коли діти вчаться відстоювати власні переконання, але готові до аналізу своїх вчинків, виховують самоповагу, але вміють співчувати, бути вдячними - скоріше за все, вони виростають щасливими, впевненими особистостями. Тому, ми розробили програму психологічного розвитку «Життєві навички щасливих людей», яка втілена в кожну частину життя садочка з метою допомогти нашим малятам рости чесними, дружніми, добрими людьми.