image m.Kids – простір особистого зростання для малечі та надійний партнер у вихованні для батьків! image

Наша місія

Зробити особистий внесок в формування нових поколінь, шляхом закладання цінностей та компетенцій майбутнього. Виховати нові покоління, які будуть кращими за нас та змінять світ на краще.

Донести соціуму цінність та вагомість здобутих знань та умінь у ранньому віці, як основу успішного майбутнього.

Інноваційна освітня програма
Готуємо не тільки до школи, а й до майбутніх звершень:

Навчальна програма садочка базується на державному стандарті та власних унікальних інтегрованих методиках з використанням світового академічного досвіду, ми взяли найкраще з кожної та започаткували власну.

Освітня програма розроблена з урахуванням освітньо-вікових особливостей, направлена на розкриття сильних сторін та ключових компетенцій. Велику увагу приділяємо розвитку навичок Soft Skills, які грають ключову роль у дорослому житті.

iconBrain Design

Предмет, спрямований на побудову нових нейронних зв’язків. Діти вчаться нестандартно мислити, виходити за рамки кліше, вирішувати математичні завдання у різний спосіб, вибудовувати логічні ланцюги.

iconRead & write

Читання та письмо, об’єднане в одну дисципліну, де формування навичок письма і читання відбуваються паралельно та в синергії. Вправи підібрані таким чином, що одне завдання є послідовним продовженням іншого і весь навчальний процес поступово готує учнів до школи.

iconEnglish

Програма вивчення англійської мови базується на міжнародній програмі Cambridge. Основою занять є вербальна взаємодія (комунікація викладача та дітей проходить виключно англійською мовою) та ігрова діяльність, під час якої використовується наочність, автентичне мовлення (аудіювання) та безпосередньо гра – невід’ємна складова розвитку дітей дошкільного віку.

iconNanoNeuro

Програма, яка через інтерактивне навчання та гру, знайомить та дозволяє експериментувати з кодуванням та розуміти практичне використання AI в безпечному, керованому середовищі. Знайомлячи з AI на ранньому віці, ми маємо на меті пробудити цікавість та виростити довготривалий інтерес до цих критично важливих галузей.

iconEco-science

Одна з наших місій, яка знаходить відображення в філософії нашої компанії - закласти свідоме та дбайливе ставлення до планети, звернути увагу нових поколінь до навколишнього середовища. Еко- тренд один з найсильніших за останні роки й не дарма, адже збереження планети та "sustainability" тепер завдання не тільки активістів, а й всього людства.

iconФізичне виховання

Активні діти стають активними дорослими. Ми працюємо з малюками над технікою та координацією рухів, балансом, пластикою, приділяючи багато часу фізичним активностям.

iconSocial skill

Для гармонійного розвитку дитини, на рівні з навчальними дисциплінами, розвиваємо Social skill. Уміння працювати в команді, переборювати страхи публічних виступів, вільно транслювати свою точку зору в колективі, доводити розпочате до завершення -не менш важливе у майбутньому житті, а ніж здатність писати, рахувати. Ми приділяємо велику увагу цим аспектам та закладаємо міцний фундамент для дорослого життя.

iconMoney

Дисципліна, яка є вкрай актуальною. В програмі доступно та цікаво розкриваються теми фінансової грамотності, правильного ставлення до грошей та інвестування. Наші діти змалку знають ціну грошам та вивчають живі кейси.

ЖИТТЄВІ НАВИЧКИ УСПІШНИХ ЛЮДЕЙ

Наша цивілізація розвивається через технологічні інновації, які впливають на суспільство. І остання така велика революція - буде відбуватись саме в стінах садочків та шкіл. Найголовніший потенціал, що обов'язково стане запорукою успіху - мислення за типом "growth mindset".

БІЛЬШЕ ПРО НАШІ ПРОГРАМИ