image

Дистанційна online початкова школа Мандаринка

image

Запрошуємо учнів 1, 2, 3 класів в нашу дистанційну школу.

На фоні непередбачуваності подальшої пандемічної ситуації, наша школа відкриває постійний дистанційний формат.


Протягом карантину (березень-травень 2020) нам вдалося відтворити повноцінний навчальний процес.

Заняття відбуваються в живому спілкуванні вчитель-учень.

ВЧИТЕЛЬ-УЧЕНЬ

Учням початкових класів не ефективно працювати з навчальним матеріалом самостійно. Уроки проходять в ZOOM конференції. Дитина не залишається наодинці з презентаціями і посиланнями на вправи, її координує вчитель!

РОЗКЛАД ДНЯ

Щодня з понеділка по п’ятницю у діток по 4 уроки. Математика, Українська мова і читання, Я досліджую світ та Англійська мова.

Навчальний день розпочинається о 9.00.  Уроки тривають по 45 хвилин. Між уроками перерви по 15 хвилин.

НАВЧАЛЬНИЙ МАТЕРІЛ

Повний розклад уроків, презентації до них, навчальні матеріали та посилання на відеоконференції знаходяться на шкільній інтернет-платформі, доступ до якої надано нашим учням.

Актуальним  на  сьогодні є питання дистанційного навчання. І особливо воно турбує батьків молодших школярів. Це і зрозуміло – діткам раннього шкільного віку недостатньо відправити завдання для виконання, презентації для ознайомлення, посилання на тренувальні вправи. І навіть яскраві і динамічні відеоуроки не дають бажаного результату і показують досить низьку ефективність…

Крім того, такий формат дуже незручний для батьків – оскільки дітки ще не готові самостійно вивчати нові теми, розбиратися в складних і незрозумілих моментах, і батьки змушені брати на себе функцію вчителя і тьютора …

Ми в школі Мандаринка пішли іншим шляхом, поставивши перед собою завдання побудувати таку систему дистанційного навчання, яка буде зручною і простою для молодших школярів при дійсно самостійному навчанні! Систему, яка дозволяє батькам займатися своїми важливими справами в той час, коли дитина вчиться. І нам це вдалося!

Наш проект включає в себе і заняття з педагогами онлайн, і виконання завдань на самопідготовці з тьютором онлайн, і відеоуроки мистецтва і фітнесу, які можна проходити в зручний час. І як результат – високий рівень опанування навчальним матеріалом за час карантину з усіх предметів!

У тижневому розкладі наших школярів в повному обсязі онлайн уроки з викладачами математики, української мови та читання, англійської мови, Big Science, Mathematics, німецької мови, французької мови, самопідготовки. Динамічні та захоплюючі відеоуроки з фітнесу, музики, творчості.

Освічені діти, щасливі батьки – це дистанційна школа Мандаринка!

Форма зворотнього зв'язку