Додаткові заняття в комунальних садках Києва
в Мандаринці

Мандаринка працює з дітками, які відвідують деякі комунальні садочки в м. Києві. А саме, додатково до державної програми викладаємо такі предмети як:

iconАнглійська

Дуже важливо використати цей цінний вік, коли іноземні мови вивчаються легко і швидко. Ми маємо 18-річний досвід викладання малюкам іноземних мов (відкривши першу Мандаринку, як центр іноземних мов для дошкільнят). Англійську мову, малюки вивчають з професійними педагогами за нашим власним навчальним планом, що будується на багаторічному досвіді та новітніми моделями викладання

iconЛогіка

На логіці ми вчимося послідовно та системно мислити. Розвиваємо увагу, пам'ять, кмітливість. Відпрацьовуємо логічні підходи до вирішення задач. Багато граємо в логічні ігри. Під час занять розподіляємо предмети на групи, порівнюємо, узагальнюємо.

image

додаткові
заняття

iconХореографія

На етапі раннього розвитку, критично важливим є здатність дитини контролювати свою координацію. А головне, діткам подобається танцювати, навчаючись естетичним рухам під яскраву ритмічну музику. Під час цих занять вони завжди радіють і веселішають.

iconКрафтінг

Стара назва “Умілі ручки”. На цих заняттях ми маємо можливість виражати свою уяву про світ. Роблячи різні витвори власними руками, малюки посилюють мозкову активність і розвивають власну дрібну моторику рук, що є дуже важливим для інтеграції вже у шкільний процес.