image Наша система практичних знань і умінь image

ЯК НАДИХАЄМО НА
ЗВЕРШЕННЯ

Мета Програма практичних знань і умінь створити практичні, справжні умови для пізнання дітьми навколишнього світу і стимулювати прояви їх природних здібностей. Система побудована на нашому 18-річному досвіді і сучасних наукових досягненнях щодо раннього розвитку дитини.

ШКОЛА ПОВНОГО ДНЯ

Розуміючи нашу вдіповідальність за результати навчання, а також реалії зайнятості сучасних батьків ми запровадили формат школи повного дня. Діти виконують всі необхідні тренувальні вправи (тобто домашню роботу) з вчителями і кураторами. Графіки і академічні стандарти наших шкіл відрізняються, тому радимо познайомитися з сторінкою школи яка Вас зацікавила на нашому сайті

image

початкова
школа

iconІнтеграція

Принцип інтегрованості заключає в собі переплетіння предметів під час виконання проектних завдань і має на меті максимально наблизити знання, що отримають наші учні до реального життя.

iconЧитання та письмо

Навчання за принципом дослідження, це спільний або індивідуальний пошук рішення практичних завдань. Вчитель на цій платформі стає консультантом дитини під час пошуку рішення, вивчення чогось нового.

iconМислення

Через усе наповнення програми початкової школи, ми стимулюємо наших учнів до самостійного мислення і аналізу задач і ситуацій. Це допомогає нашому устріму виховати самодостатніх, цілеспрямованих людей

iconКомунікація

Шляхом залучення психологічних інструментів, ми допомогаємо дітям вчитися спілкуватися, поважати один одного та своїх білизьких. Нашою метою є побудувати ціннісну платформу для якісної відвертої взаємодії між дітьми сьогодні і на майбутнє їх життя.

iconТурбота

Школа створює середовище, де діти навчаються дбати один про одного, допомагати, співчувати і радіти разом. Це відіграє велику роль в розбудові доброї, толерантної атмосфери в класі, а також відіграє велику роль у запобіганні можливого булінгу у майбутніх роках середньої школи.

iconПринциповість

Однією з найголовніших задач початкової школи - це формування особистості, що сприятиме розбудові подальшого щасливого життя наших дітей. Ми виховуємо бажання і спроможність якісно аргументувати свою думку, толерантно зустрічати заперечення. Також, величезна увага приділяється до формування самодисципліни, як індивідуальної так і колективної. До 70% напрямок процесу навчання/дослідженнь відбувається за колективним -відповідальним рішенням класу.

  • Приватна початкова школа m.Primary на Осокорках
  • m. Virtual school
  • Освітній простір для дітей 1-4 класів m.Afterschool на Березняках