Чому важливо інвестувати саме у період раннього дитинства: 7 причин

 Чому важливо інвестувати саме у період раннього дитинства: 7 причин

Період раннього дитинства визначається, як найважливіший стратегічний етап закладання фундаменту для подальшого успіху та здобутків протягом всього життя.  З 2 до 6 років дитина активно вчиться, формує перші враження та навички, вибудовує відносини з навколишнім світом. За словами лауреата Нобелівської премії Джеймса Хекмана, інвестиції батьків у сучасну дошкільну освіту та розвиток дитини в майбутньому впливали на вищий дохід дитини порівняно з її однолітками, допомогли почуватися впевненіше у дорослому віці та приймати самостійні рішення.

 

Слід зазначити: нова генерація дітей потребує сучасних та інноваційних підходів до виховання як батьками, так і у дошкільних закладах. Психологи виокремлюють нові покоління людей: “альфа” (діти, народжені між початком 2010-х та серединою 2020-х років) та “бета” (діти, що народяться у 2025-2039 роках). Генерація дітей майбутнього буде не тільки активним рушієм технологічного прогресу, а активними її користувачами. Приватні садочки вже адаптують програму під сучасні тренди, в той час, як державні установи продовжують проводити свято першого дзвоника та водити хороводи.  Прогресивні батьки – розглядають приватні садочки Києва та інших міст, як інвестицію в майбутній успіх дитини. Це стало свідомим вибором на користь майбутнього малечі.

 

Мережа приватних дитячих садочків m.Kids “Мандаринка” виокремила 7 причин, чому батькам варто інвестувати саме в період раннього дитинства.

 

№1. Бабусі та дідусі – не панацея

Часто батьки надають перевагу бабусям та дідусям вимушено, коли недостатньо знань та усвідомлення цього рішення та намагаючись знизити витрати на перших порах.

 

Але чи буде доцільно позбавляти дитину соціалізації, нового досвіду та знань?

 

Попри незаперечну любов старшого покоління, малюки не завжди можуть отримати відповідний до сучасного світу розвиток поруч з дідусем та бабусею. Це обумовлено відсутністю педагогічної освіти та ігноруванням прогресивних підходів до виховання. Відтак з’являється ризик прищеплення дитині застарілого світогляду та архаїчних цінностей.

 

У мережі приватних садочків m.Kids “Мандаринка” академічна програма будується в першу чергу з огляду на потреби сучасних поколінь та цінностей прогресивного цивілізованого світу.

 

Вже не потрібно полювати на мамонтів. В освітню програму інтегровано:

 

  • 2 іноземні мови: English| Jazyk Polski
  • Brain Design – математичні науки + логіка;
  • Read & write – грамота, мовлення, читання, графомоторика;
  • NanoNeuro = пізнаємо світ разом зі Штучним Інтелектом;
  • Soft Skils + Hard Skils + AI = розвиваємо Meta навички;
  • Money – як основи фінансової грамотності;
  • Social skill – діти будуть пізнавати емоційний інтелект, вивчати механізмами керування емоціями на базі командних, сюжетно-рольових, ситуативних ігор та вправ

 

№2. Няня – “троянський кінь в родині”

Вибір няні для догляду та розвитку дитини часто обумовлюють індивідуальним підходом, гнучкістю та можливістю контролювати її роботи. Однак – це крок призведе не тільки до втрати часу, це і обмеження соціалізації, нестача структурованого навчання,  брак професійного виховання, нав’язування власних устоїв та обмеженість суджень. Узагальнюючи, відсутність кваліфікації в няні може суттєво ускладнити процес надання належного догляду та сприяти повноцінному фізичному, емоційному та соціальному розвитку дитини.

 

Няню неможливо стандартизувати, перевірити на Soft та Hard Skills, переконатись у психоемоційному та фізичному здоров’ї. Тобто батьки мають просто довірити найцінніше сторонній людині. Не існує державних перевірок та інспекцій, щодо кваліфікацій даної категорії персоналу, а отже і немає юридичної підставити, звертатись до суду у разі виявлення недостовірності інформації або спірних питань.

 

Даний крок залишається лише на відповідальності батьків.

 

Експертність педагогів мережі приватних садочків m.Kids “Мандаринка” полягає тому, що весь персонал розуміє надважливість періоду раннього дитинства та відчуває власну відповідальність за становлення нових поколінь. Освітнє середовище, особлива атмосфера емпатії, інноваційна програма – все це закладає та формує фундамент для майбутніх успіхів та звершень.

 

№3. Кумулятивний ефект: інвестиція зараз – результат протягом життя

У роботі лауреата Нобелівської премії Джеймса Хекмана зазначено, що діти, в освіту яких вклали кошти в ранньому дитинстві 2-5 років, у дорослому житті через 20 років були успішними та мали дохід, що на 25% більше за дохід своїх однолітків.

 

Хекман зазначає, що інвестиції в раннє дитинство окупаються навіть більше за загальний рівень на фондовій біржі впродовж 1945-2008 років.

 

Новітня та якісна програма дошкільної освіти допомагає батькам працювати та покращувати добробут своїх родин та не піклувався про навчання, догляд, додаткові заняття та розвиток.

 

Інвестування в ранній розвиток нових поколінь може змінити життя не лише самих дітей, а й суспільства та (у перспективі) цілих країн, укріплюючи їхні позиції та конкурентоспроможність у межах глобальної економіки.

 

№4. Увага до цінностей

Зигмунд Фройд писав: «Покажіть мені трирічну дитину, і я скажу, ким вона виросте»!

 

Донести соціуму цінність та вагомість здобутих знань та умінь у ранньому віці, як основу успішного майбутнього ставлять на меті експерти .Kids “Мандаринка”. Приватні садочки m.Kids “Мандаринка” функціонують за принципами та, щоденно, впроваджують у всі академічні та операційні процеси власну ціннісну базу, що створює особливу атмосферу емпатії, любові, щастя і поваги до меж особистості кожної дитини.

 

 Як це конвертується в майбутньому? Ціннісний підхід має далекоглядні наслідки для майбутнього. Засвоєні знання, набуті вміння та внутрішні цінності виступають як міцним базисом для подальших досягнень та інтеграції нових поколінь у всьому цивілізованому світі.

 

Приватні садочки m.Kids – це безпечне середовище для дітей раннього віку, які враховує фізичні, освітньо-вікові, психологічні та ментальні особливості нових поколінь!

 

І в цьому випадку безпека – це не тільки про чистоту, піклування про здоров’я, а це і про те, як дитина себе відчуває, з якими цінностями та упередженнями зростати.

 

№5. Інноваційний підхід

Сучасний світ швидко розвивається, і діти постають перед новими викликами та можливостями. Одним з ключових факторів успішного розвитку та майбутнього – освіта з сучасним підходом до навчання. Розгляньмо його на прикладі садочка m.Kids “Мандаринка”, які вдало поєднали державну програму з інноваційними методиками.

 

Розуміння того, як стрімко протягом перших п’яти років життя дитини розвивається її мозок, викладачі зробили акцент у заняттях на математиці, читанні та  письмі, образотворчому мистецтві, вивченні іноземної мови, науці, музиці та фізичному вихованні. Так, наприклад, математика у ранньому віці закладає навички системного мислення, а образотворче мистецтво – креативного. Наука допомагає краще аналізувати та засвоювати нові знання. Читання та письмо готує дітей до школи, а головне – заохочує пізнавати світ. Музику викладачі додали в розклад, оскільки науково доведено, що заняття розвиває емоційний інтелект. Дисципліна побудована так, щоб малюк розвивав і дрібну моторику, почуття ритму, дикцію, правильне дихання та концентрацію уваги.

 

Варто додати: кожен із предметів містить IT-складову, яка в цифрову епоху є невіддільною частиною життя. Викладачі не ігнорують диджиталізацію, а інтегрують її у заняття. Філософія компанії така: освітяни мають навчити дітей товаришувати з технологіями, щоб у майбутньому ефективно їх залучити в розвиток світу.

 

Такі інноваційні методи викладання формують лідерські якості в дітей. Вони вчаться брати ініціативу, керувати процесами та взаємодіяти у команді. Окрім цього, адаптивні методики дозволяють дитини вчитися гнучкості в умовах воєнного часу.

 

№6. Вселити впевненість у майбутнє дітей

Батьківство – не тільки велика відповідальність перед дитиною, а й постійна боротьба з власними страхами. Серед поширених тривожностей в батьків найчастіше виділяють такі:

 

  • Сепараційний страх. Відокремлення від дитини викликає невпевненість у батьків. Вони часто переживають, як діти адаптуються до нової атмосфери у садочку або школі за відсутності знайомої людини поруч.
  • Страх втрачених можливостей. Паралельно з тривогою щодо сепарації дорослі можуть відчувати страх за власне майбутнє. Батьківство може ставити перед вибором: власні бажання або дитячі. Нерідко ігнорування власних потреб призводить до апатії, пригнічення та навіть депресії.
  • Страх нав’язування дитині архаїчних цінностей. Така проблема поширена в батьків, які обирають залишати малюка в людей старшого покоління. Наприклад, бабусі та дідуся.

 

Кожен із перерахованих вище страхів можна легко розвіяти, якщо підійти свідомо до вибору дитячого садочка. Інвестиція в навчання, становлення, догляд та дозвілля малечі в сучасному приватному садочку – це в першу чергу й інвестиція у власні досягнення та реалізацію.

 

№7. Все під одним дахом

Приватними садочки, які закривають потребу в інфраструктурних перевагах, мають стандартний перелік занять, смачно та корисно годують – вже не вражають сучасних батьків.

 

Комплексний підхід та наявність послуг, що лежать за межами компетенцій звичних для садочка – основний фактор вибору.

 

Садочки мережі m.Kids – це комплексне рішення “early aducation & care” та вибір на користь майбутнього: догляд, турбота, навчання, становлення, додаткові секції та гуртки, закладання ціннісної бази та коло щасливих людей.

 

Свідома інвестиція в раннє дитинство та освіту дозволяє вплинути на майбутні здобутки, успіх, допомагає батькам не забувати про власні потреби, амбіції та продовжувати реалізовуватись не тільки в площині батьківства.

 

Щасливими дорослими стають у дитинстві! Не пропустіть можливість обрати інноваційну програму та коло щасливих людей.

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.