УРОКИ ЛОГОПЕДА

УРОКИ ЛОГОПЕДА
Уміння говорити – найважливіша соціальна необхідність, розвивати це вміння допомагає дитячий сад Караваєві Дачі. Навчання дитини говорити красиво є такою ж необхідною складовою гармонійного розвитку дитини, як і заняття творчістю або вивчення точних наук. Якщо ви помічаєте, що у вашої дитини є труднощі зі спілкуванням, значить потрібно задуматися про відвідини логопеда.

КОЛИ ТРЕБА ЗВЕРТАТИСЯ ДО ЛОГОПЕДА?

Відслідковувати розвиток мовлення у дитини потрібно протягом усього процесу дорослішання, ще до того, як потрібно йти в дитячий сад Пуща Водиця. Не варто відкладати відвідування логопеда на потім, адже чим раніше почнеться робота над проблемою, тим швидше вона пройде. Можна поділити проблеми з промовою на два етапи: якщо дитина не заговорив до дитячого садка або якщо у дитини є проблеми з вимовою після трьох років. 1.Перші проблеми з вимовою можна виявити ще до дитячого садка. Наприклад, якщо дитина весь час мовчить, навіть не намагається видавати будь-які звуки – це привід уже піти до лікаря. 2.Як правило, в проміжку 1-2 років дитина вже говорить прості слова, наприклад «мама» чи «тато». Потрібно звернутися до логопеда, якщо вона не заговорила. 3.Якщо дитина до трьох років так і не почала говорити – потрібно обов’язково пройти обстеження, щоб з’ясувати причини. Можливо, проблема у слухові, а може знадобиться робота невропатолога разом із логопедом. У дитячому садку дитина переходить від запам’ятовування нових слів до їх використання. Наш дитячий садок постійно відстежує прогрес дітей і стежить за їхньою мовою. Приблизно в 4 роки діти починають використовувати активний словниковий запас і розвивати його, але деякі діти спізнюються з цим переходом – їм теж допомагає логопед.

ЯК ПРОХОДИТЬ УРОК З ЛОГОПЕДОМ

Логопед – не звичайний вчитель, він допомагає вашій дитині удосконалювати її мову. Заняття з логопедом мають на увазі цілеспрямовану роботу відразу за двома напрямками: розвиток фізичних можливостей і лексичних. Ми починаємо з того, що працюємо над пальчиковою, мімічною і артикуляційною моторикою, а також розвиваємо дихання. Другий напрямок відноситься до фонетико-фонематичної та лексико-граматичної корекції, а також ми звертаємо увагу і розвиваємо вміння говорити з потрібним темпом і ритмом. Всі заняття проходять в ігровому форматі, а логопед стає справжнім другом, що створює доброзичливу, позитивну атмосферу.

ЯКІ МЕТОДИКИ ВИКОРИСТОВУЄ НАШ ДИТЯЧИЙ САДОК АХМАТОВА

Дитячий садок Ахматова використовує різноманітний дидактичний матеріал, сучасні методики та програми, наші логопеди практикують логопедичні масажі. Підбір комплексу методик проводиться індивідуально під кожну дитину, при цьому з особливою уважністю враховуються його особливості. Крім вміння говорити, заняття націлені на забезпечення всебічного розвитку і розширюють кругозір дитини. Основні проблеми, з якими стикаються діти – це заїкання і загальне недорозвинення мови. Для лікування заїкання, ми використовуємо найефективніші методики, наприклад методики Белякової, Дякової і Поварової. Загальне недорозвинення мови ми коригуємо за допомогою методик авторства Скорик, Травкіна і Новикової-Іванцової. Наші досвідчені логопеди допоможуть вашій дитині висловлювати свої думки зрозуміло і красиво, а вихователі завжди звернуть вашу увагу і допоможуть, якщо виявлять якусь проблему.
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.