ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ В ПРИВАТНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ В ПРИВАТНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК
Для дитини відправитися вчитися в дитячий сад – зовсім новий етап життя. Це хвилююче і для дітей, і для їхніх батьків, так як це відповідальний крок і абсолютно новий досвід. Для батьків запис в дитячий садок означає ще й збір численних документів. Найскладніше – отримати необхідні для запису медичні довідки. Щоб ви знали, які етапи підготовки до дитячого садка вас чекають, ми зібрали перелік необхідних документів і кілька порад, щоб для вас цей процес став трохи простіше. Для вступу в державний дитячий садочок необхідно заздалегідь стати в спеціальну електронну чергу, так як всі комунальні дитячі садки переповнені. У приватний дитячий садок таких черг, як правило, немає. Досить підготувати всі документи, домовитися про зустріч і підписати кілька документів.

Які документи потрібно для оформлення в приватний дитячий садок Березняки?

Перш за все, вам необхідно буде надати свідоцтво про народження дитини та свій паспорт. У дитячий садок подається копія свідоцтва, але на руках у вас з собою повинен бути й оригінал. Основна частина підготовки дитини в дитячий садок – це обстеження в поліклініці й підготовка потрібних медичних довідок. Як правило, потрібно всього дві :
  1. Довідка про епідеміологічне оточення
Ця довідка видається в тому випадку, якщо за останні три тижні дитина не мала контактів з інфекційними захворюваннями. Зверніть увагу, що термін дії цієї довідки дуже обмежений – всього 3 дні. Тому, її варто оформляти в останній момент, безпосередньо перед подачею документів в дитячий садочок. Враховуйте, що отримати цю довідку може бути нелегко через великі черги. Рекомендуємо заздалегідь записатися до лікаря на відповідну дату.
  1. Так звана «форма № 026 / о” – довідка на спеціальному бланку з висновком про загальний стан здоров’я дитини. Ця довідка говорить про те, чи може дитина ходити в дитячий садок Бровари.
Щоб отримати цю довідку, потрібно пройти широке обстеження і здати кілька аналізів. В цілому вам належить відвідати 7 фахівців, не рахуючи педіатра. Педіатр може призначити обстеження, що не входять в основний список – це абсолютно нормально. Для отримання цієї довідки потрібно здати кров і сечу на аналіз, а за десять днів до дитячого садка знадобляться ще й аналізи на наявність паразитів (зішкріб на ентеробіоз + кал). Сподіваємося, що цей перелік допоможе вам легко підготувати всі документи для запису дитини в приватний дитячий садок Голосієво. Та найкраще почати з дзвінка в наш приватний дитячий садок «Мандаринка» поставити всі питання, домовитися про зустріч і проконсультуватися з приводу документів та процедуру оформлення дитини.
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.