6 іграшок, які не потрібно давати дитині у дитячий садок

6 іграшок, які не потрібно давати дитині у дитячий садок
Якщо ви уважно читали наші поради про адаптацію дітей, то знаєте, що для багатьох діток щоденний вибір іграшки для дитячого садка може стати приємним ритуалом, який допоможе відволіктися від ранкових сліз під час адаптації. Але не всі іграшки однаково хороші для дитячого садочка, деяким краще залишатися вдома.

Плюшеві

У цю категорію ми відносимо всі м’які іграшки, тому що їх складно випрати або помити з милом. Ви і самі знаєте, що саме м’які іграшки перетворюються в пилозбірники навіть вдома. На м’яких іграшках легко осідає не тільки пил, а взагалі будь-який бруд, бактерії, віруси і інші небажані для контакту частинки. Але якщо вдома ви можете бути впевнені, що нічого гіршого пилу на м’якої тканини не осіло, то по дорозі в дитячий сад, під час прогулянки або спільних дитячих ігор, вона може перестати бути настільки чистою та безпечною. Прати їх кожен день – не найкращий вихід, розумніше просто домовитися з малюком не приносить їх з собою в садок.

Крехкі 

Перш ніж дозволити малюкові брати в групу якусь іграшку, переконайтеся, що вона досить міцна і діти її точно не поламають. У групі діти воліють ділитися один з одним, але не завжди вони поводяться з речами бережно. Хтось попросить пограти і ненароком впустить, а можливо дитина сама допустить помилку, але суті це не міняє – гарний настрій зникає, а сліз і конфлікту не уникнути. Допомогти уникнути цього можна, просто не беріть нічого тендітного.

З акумулятором

У садку діти завжди знаходяться під пильним поглядом вихователів, але краще, щоб у дітей не було жодного шансу дістати з іграшки батарейки. По-перше, це досить маленький предмет, який можна проковтнути, а по-друге, самі по собі батарейки досить небезпечні в руках дітей.

З дрібними деталями

Виробники не даремно маркують іграшки, якими не варто грати маленьким дітям. Зазвичай вони містять невеликі деталі, якими дитина може завдати собі шкоди. Але і в старших групах краще уникати подібного, так як маленькі іграшки легко втратити, а крихітні деталі і поготів.дорогі серцю Буває, що у малюка з’являється вірний «друг», з яким він ні за що не бажає розлучатися. Це можуть самі різні предмети: плюшевий заєць, улюблена лялька, невелика машинка. Для кожного малюка буде великим ударом втратити таку річ. Ну а якщо хтось випадково її зламає – про дружбу з цією людиною можна забути назавжди. Щоб вберегти малюка від подібного, краще просто залишити дорогу серцю річ будинку.

Цінні або рідкісні

У дитини може з’явитися велика спокуса взяти з собою якусь незвичайну річ, якої точно ні у кого з групи немає. Так, від цього він точно отримає більше уваги, але до чого це призведе? Кожна дитина захоче пограти з цим, але господар може і не захотіти ділитися з усіма підряд. У цій ситуації діти часто намагаються подружитися через іграшку з «популярними» дівчатками або хлопчиками. Але купити дружбу не можна, а малюк зрозуміє це тільки коли стане нецікавий без цієї іграшки. Щоб уникнути подібного розчарування – краще залишати рідкісні ляльки, машинки і подібні речі вдома.

Що краще підійде для саду?

Ось кілька порад, як підібрати відповідні іграшки для садочка та встановити правила з дитиною:
  • В сад краще взяти те, що легко миється.
  • Слід надавати перевагу цільні міцні конструкції.
  • Іграшки повинні бути звичайні, не виділятися з тих, що приносять інші діти.
  • Обговоріть з дитиною, які іграшки можна брати і виберіть відповідні.
  • Досліджуйте зібране на предмет дрібних деталей, батарейок і іншого.
  • Нехай вони зберігаються окремо від домашніх.
  • Знаючи ці правила, ви допоможете дошкільнятам уникнути конфліктів на грунті іграшок, а ваш малюк буде спокійний за свої улюблені скарби.
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.