10 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

10 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови
Що робити, якщо ніяк не вдається залучити дошкільника в заняття англійською? Коли дитині нецікаво, особливо якщо мова йде про дошкільному віці, про продуктивних заняттях можна забути. Дітям складно концентруватися на уроках, читати і вникати в завдання , тим більше, коли вони не до кінця розуміють навіщо їм це потрібно. Добре, коли навчанням займаються досвідчені викладачі, а заняття проходять у дитячому садку: дітей зацікавлюють в англійському не нудно заняттями за партою, а веселими вправами, колективними іграми і різноплановими завданнями. Але чи можна зробити такими ж цікавими домашні заняття з дитиною? Як батькові викликати інтерес малюка до цих занять? Є легкий і забавний прийом як зробити будь-який урок цікавіше, і допоможуть в цьому дитячі пісні. Вибір дитячої пісеньки англійською – легке завдання, так як їх дійсно дуже багато. Можна знайти пісню практично на будь-яку тематику, а ще на найпопулярніші пісні обов’язково знайдеться барвистий мультиплікаційний кліп, з яким вивчити текст буде ще простіше. Ви можете почати з тих, що вже вам добре знайомі, а можете вибрати щось з нашого списку.

Що дають пісні англійською?

Крім того, що вчити пісні – весело, це ще і ефективно. Гарний настрій – далеко не все, що можуть дати вам і дитині прості дитячі пісеньки. Римовані вірші запам’ятовуються куди краще неримованої інформації аналогічного обсягу, а під ритмічний акомпанемент вивчити нові фрази буде ще легше. Є й інші переваги:
  1. У пісеньках майже завжди присутня багато повторень ключових фраз. Це робить запам’ятовування простіше, а також допомагає виробити правильну вимову.
  2. Спів – вправа на «говоріння», завдяки якому стає простіше подолати мовний бар’єр.
  3. Крім відтворення пісні, дитина також вчиться сприймати її на слух. Цей навик буде корисний у подальшому при аудіювання і в справжніх розмовах.
  4. Вчити і повторювати вірші – відмінний спосіб потренувати пам’ять.
  5. Як правило, тексти пісень пишуть на конкретну тематику – про кольори, пори року, алфавіт, миття рук і т.д. Це допомагає запам’ятати нову лексику на задану тему або вивчити правильну послідовність дій під час повсякденних справ.
  6. У багатьох піснях зустрічаються ідіоми, які легше запам’ятати в контексті пісні.
Крім усього перерахованого вище, співати і танцювати під музику набагато цікавіше, ніж зазубрювати англійська, тому обов’язково впроваджуйте пісні в заняття з малюком!

Популярні пісеньки англійською

Ми зібрали 10 варіантів веселих пісень для дитини, щоб ви могли спробувати впровадити їх в свої заняття:

«Hello»

Якщо ви тільки почали вивчати англійську з малюком – цей віршик під музику відмінно підійде для ваших занять. У ньому всього один куплет, який складається буквально з пари фраз, тому запам’ятати її зможе будь-яка дитина. За допомогою цієї пісні можна навчитися вітатися і відповідати на будь-чию вітання англійською.

«Hello! Nice day! »

Ще одна корисна привітальна пісенька, під яку дошкільнята люблять співати і танцювати. У ній багато повторень, тому вивчити буде досить легко. У пісні зустрічаються побажання гарного дня і способи подякувати у відповідь.

«What’s your name»

Після того, як малюк навчився вітатися, можна вивчити пісеньку для знайомства. Через багаторазового повторення потрібних фраз, дитині достатньо кількох прослуховувань, щоб запам’ятати послідовність дій і фраз під час нового знайомства.

«If you are happy»

Цією піснею можна супроводжувати розминку протягом дня або зробити активний перерву під час вашого уроку. Запам’ятовуючи танцювальні рухи, малюк дізнається різні назви емоцій і навчиться їх розрізняти.

«Skinny Marinky»

Її часто співають на різних святах. У назві немає сенсу – це просто така гра слів, але мотив і звучання пісні припаде до душі багатьом дітям. У тексті зустрічаються поняття любові і розповідається про те, як це чудово – любити когось.

«Hokey-pokey»

Це пісня дуже популярна ось уже більше 70-ти років. Текст і музика веселі і життєрадісні, супроводжуються танцювальними рухами.

«Old MacDonald» про тварин на фермі

Хто не чув мотив цієї пісеньки? Між іншим, перші версії цієї пісні були придумані ще в 18-му столітті! Куплети пісні прості і нехитрі, а мелодія добре запам’ятовується. За допомогою пісні, дитина дізнається як тварини «говорять» англійською.

«ABC song»

Щоб навчитися читати, діти вчать алфавіт, але їм дуже нелегко запам’ятати правильну послідовність літер. Але за допомогою цієї пісеньки, вивчити англійський алфавіт буде набагато легше! Існує далеко не одна подібна пісня, а за запитом «alphabet song» ви знайдете багато різних веселих варіантів.

«10 little numbers»

Вчити цифри до десяти – нудно і довго, а ось вивчити пісеньку про них – зовсім навпаки. Якщо малюкові сподобається, він буде наспівувати цю пісню знову і знову, поки не вивчить послідовність цифр ідеально. 

«The Balloon Song»

Навчальні вірші під музику про повітряні кульки допоможе дітям запам’ятати основні кольори і деякі їх відтінки. Підійде для дітей від чотирьох років. У наших школах ми завжди намагаємося давати інформацію дітям настільки цікаво, наскільки це можливо, і з радістю ділимося деякими Лайфхак з вами. Куплети, танці, вірші – важливі і корисні елементи для навчання дітей, які допомагають їм розслабитися під час уроку і закріпити знання. Користуйтеся ними в процесі домашнього навчання, щоб зробити їх ще більш ефективними!  
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.