Харчування в дитячому садку Мандаринка

Харчування в дитячому садку Мандаринка
В сьогоднішньому світі дуже важливо та модно багато часу  та уваги приділяти харчуванню, а саме правильній та здоровій  їжі. А коли мова йде про дітей, то харчування це один з пунктів, що вимагає принципового підходу. Як правильно годувати дитину, це питання, яке часто ставлять перед собою  батьки і навіть досвідчені експерти – бабусі і дідусі. Враховуючи важливість цього питання Мандаринка, створила власну кейтерингову компанію, де готує їжу для дітей, дотримуючись  чотирьох основних принципів.

Перший принцип, який дуже важливий для кейтеринга Мандаринки це – безпека

Враховуючи фізіологічні особливості,  імунної системи і системи травлення, застереження щодо  інфекцій і отруєнь у дітей помітно вище, ніж у дорослих. Тому  дбаючи про безпеку дитячого харчування мережа дитячих садків Мандаринка  діє в 4х напрямках:
  1. Ретельний вибір продуктів, які завжди  відповідають умовам державних стандартів та супроводжуються документацією (накладні, сертифікати) з висновками щодо їх якості,
  2. Правильна кулінарна обробка, зазвичай це технологічні карти, що вимагають чіткого дотримання процесу, виконання вимог, щодо транспортування  готової продукції.
  3. Ми надаємо повноцінне, збалансоване і здорове харчування, що відповідає нормативно правовим актам. Володіємо пакетом нормативної документації, щодо можливості готування та транспортування продукції.
  4. Уважно ставимось до здоров’я персоналу, що причетний до процесу.

Користь від їжі, це другий принцип, про якій дбає «Мандаринка»

Корисне харчування – це страви, які  в максимальному ступені задовольняють  потреби зростаючого дитячого організму в основних харчових інгредієнтах: білках, жирах, вуглеводах у співвідношенні (1:1:4), вітамінах, макро- і мікроелементах. Продукти з яких готує кейтеринг мережі дитячих садків Мандаринки  – це продукти, рекомендовані для щоденного вживання, а саме: м’ясо, риба, молоко, сир, овочі, фрукти, крупи як окремо, так і в різноманітних поєднаннях. Меню складено з урахуванням добових норм поживних речовин і енергії рекомендованих для дитини

Третій принцип – це різноманітність харчування

Важливо  принципово розуміти, що різноманітне харчування має на увазі регулярне отримання дитиною продуктів з п’яти основних харчових груп: м’ясо (риба), крупи, молоко, овочі, фрукти, що здатне забезпечити дитину всім необхідним. Слід зазначити, що потреба в різноманітному харчуванні багато в чому не фізіологічна, а психологічна, інстинктивна. Різноманітність страв досягається складанням циклічного меню на два тижні. Кейтеринга Мандаринки  складає меню для різних вікових груп (2-6 років; 6-10 років) з різним виходом порцій. Більш того школярі мають можливість заздалегідь обирати страви для меню, варіюючи гарніром, салатом. Процес самостійного вибору страв значно покращує відношення дітей до харчування.

Четвертий принцип – апетит

Їжу  діти повинні  хотіти! Апетит – прагнення до прийому їжі – найважливіша ознака здоров’я! Коли  організм потребує та готовий до прийняття їжі, то все необхідне легко засвоюється  та йде на користь. Апетит напряму залежить від способу життя, перш за все режиму, прогулянок,  сну, фізичних та розумових навантажень. Мандаринка завжди дбає про дотримання режиму й активні прогулянки. Які,  обов’язково, відбуваються незалежно від сезону та стану погоди, на спеціально обладнаних майданчиках. Важливий фактор, який теж впливає на апетит є подача страв. Подача робить їжу особливою, викликаючи апетит. Тому, для малюків мережі дитячих садків Мандаринка зовсім звично їсти бульйон «Азбуку», та куштувати рибку «Немо». Ці чотири принципи відносно харчування дозволяють Мандаринці дбати про здорове харчування діток!
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.